|
Horgásztavunk ZÁRVA tart!
A téli időre horgásztavunk bezárta kapuit, és pihenőre küldtük a halakat!
Nyitás március 01.-én, ha az időjárás is engedi!
06-30/350-10-91
2019-es Állami jegy értékesítés:
Jegyváltás februárban az Ölbői Mg. Kft irodájában lehetséges:
HÉTKÖZNAPOKON: 08:00- 11:30-ig és 13:00-15:00-ig
SZOMBATONKÉNT: 08:00-12:00-ig
Február 28.-ig történő állami jegy hosszabbítás mellé, ajándék napijegyet adunk az Ölbői Horgásztóra!
Érd.:06-30/350-10-91
Felhívjuk a Tisztelt Horgászok figyelmét, hogy a gördülékenyebb állami jegy hosszabbítás miatt, aki teheti, kérjük, hogy február 28.-ig váltsa ki engedélyét, mert az idei évtől megszigorodott és megnövekedett az állami jegy kiváltásával kapcsolatos papírmunka, valamint most már azonnali internetes felvezetés szükséges.
Így lehetséges, hogy márciustól a horgásztónál csak megadott napokon, és időpontban lehet a 2019-es állami jegy érvényesítését megcsinálni!
Együttműködésüket, és megértésüket köszönjük!
Egyéb infó, illetve bármilyen jellegű kérdés esetén szívesen állunk rendelkezésére: 30/350-10-91
Ölbői Horgásztó S.H.E vezetősége
Horgászvizsga az Ölbői Horgásztónál!
2019. március 29.-én pénteken 17.00 órai kezdettel
az Ölbői Horgásztónál (9621 Ölbő, 0143/13. hrsz. )
- Jelentkezési határidő: 2019. március 26. 10 óráig
Horgászvizsgára való jelentkezés csak on-line lehetséges, a megadott jelentkezési határidőig, az alábbi linken:
https://vasivizeken.hu/hu/vizsga/vizsgaidopontok
Az Állami Horgászvizsga díja 2019. január 01-től díjmentes, de előzetes jelentkezéshez kötött.
A horgászvizsgára történő érvényes jelentkezés további feltétele a horgász regisztráció elvégzése, melyet akár otthon is el tud végezni, vagy egyesületünknél is meg lehet csináltatni!
Érd.: 06-30/350-10-91 és 06-30/378-23-36
Részletek a Horgászkártyáról:
2018. szeptember 1-jétől elindult a Magyar Horgászkártya regisztrációja, amely 2019. január 1-jét követően azonnal kiváltja a jelenlegi papíralapú horgász igazolványt.
Az egyszeri, a kártya teljes érvényességi idejére szóló regisztrációs díj: 1.732 Ft+ÁFA, azaz 2.200 Ft-ba kerül.
A horgászkártya érvényességi ideje 5 év (2018. évi sikeres regisztráció esetén 6 év).
A regisztráció elindításához minden esetben szükség lesz:
- Adóigazolványra
- Személyi igazolványra
- Lakcímkártyára
Ezek bármelyikének hiányában nem tudjuk elindítani a horgász regisztrációját és a horgászkártya igénylését!
A regisztráció napján a 18 életévet be nem töltött személy (gyermek) önállóan nem regisztrálhat a rendszerben, kizárólag felnőtt gondviselő végezheti el a gyermek regisztrációját (gyermek adókártyája is szükséges!).
Az előrehozott regisztrációt a MOHOSZ azzal is támogatja, hogy a horgászok ösztönzésére a 2018. szeptember 1. és 2018. december 4. között regisztrálók és díjbefizetők között a nyereményadót is tartalmazóan minimum bruttó 15 millió értékben, összesen 100 jelentős nyereménnyel nyereménysorsolást biztosít, melynek főnyereménye egy Toyota RAV4 Hybrid személygépjármű, illetve egy kétszemélyes floridai horgászüdülés.
Már foglalhatóak a 2019.-es évre is a Vendégházaink!
Árak és egyéb infó a SZÁLLÁS menüpont alatt!
Megváltozott a szállás foglalás elérhetőségünk!
Kedves Látogatóink!
Vendégházainkba való Szállás foglalással kapcsolatos információkért az alábbi telefonszámon tudnak ezután érdeklődni: + 36-30/ 350-10-91
A horgásztóval kapcsolatos egyéb információkért, a már megszokott +36-30/ 378-23-36-os számon tájékozódhatnak!

Pihenje ki fáradalmait családjával, barátaival az otthon kényelmével, Sárvár tőszomszédságában, a vidéki nyugalom hangulatában! A várostól 5 percre, csendben és nyugalomban töltheti szabadságát.

Olvassa el más horgászok (vagy akár saját) horgászbeszámolóit, melyek az Ölbői-horgásztón átélt horgászatokat örökíti meg!
Küldje el Ön is élményeit írásban, képekkel fűszerezve!
GDPR ADATVÉDELMI SZABÁLYZAT
|
|
VENDÉGKÖNYV
KATTINTS IDE, HA ÍRNI AKARSZ A VENDÉGKÖNYVBE
|
51
|
|
Kedves Milán!
A harcsát büdösített csirkemájjal fogták. A parttól mindössze 15 méterre. A beszámoló alapján több harcsa is volt a helyen, de csak ezt az egyet sikerült megfogni.
Üdvözlettel: Horgásztó
|
|
|
50
|
|
Sziasztok,
Galériában 10,30-as ponty megérdemelt volna egy matracot a ....életbe.
C&R
Szabolcs
|
|
|
49
|
|
Gratulálok a szép harcsához.
Szeretném megkérdezni, hogy milyen módszerrel és csalival fogható többnyire harcsa a tavon?
|
|
|
48
|
|
Kedves Máté!
Köszönjük érdeklődésedet!
A tavon több frekventált hely is van. Különösen ajánlanám a halőrház félszigetét. Bojlival szép sikereket lehet elérni, példa rá a májusi bojlis versenyünk, ahol több csapat is 150 kg felett fogott. Bojlikból ajánlani tudom az édes gyümölcsös bojlikat, a fűszeres golyókat és a halas alapú édes-büdös golyókat. Pelletekből is hasonló ízvilágot javaslok. A tó nagy mennyiségű nagytestű hallal rendelkezik, ezért egy rövidebb horgászat is eredményes lehet. Kimagasló fogáshoz ajánlanám a többnapos horgászatot. Tavunk folyamatos éjjel nappali nyitva tartásban üzemel ezért csak rajtad múlik mire tervezed a horgászatot.
Reméljük minél előbb személyesen is találkozhatunk, és akkor további információval is szívesen állunk rendelkezésedre!
Üdvözlettel: Ölbői Horgásztó csapata
|
|
|
47
|
|
Üdv. a közeljövőben mennék horgászni a tóra, ez ügyben érdeklődnék.
Milyen csalikkal (bojli,pellet,stb.,ízesítés), melyik helyeken (mekkora távon) lehetek eredményes, ha nagyobb halakat szeretnék fogni?
Várom válaszotok!
Köszönettel: Máté
|
|
|
46
|
|
Sajnáljuk, hogy abba kellett hagynunk a versenyt. Minden elismerésünk azoké akik kitartottak. A rossz idő ellenére nagyon jól éreztük magunkat. Remélem töbször élvezhetjük a szivélyes vendéglátást, a jó hangulatot, és természetesen a horgászat szépségét. Talán szerdán reggel eljutok a bennmaradt bójámért. Szeretnénk több versenyeteken is részt venni. Sajna akkor jöttünk el mikor elindult elöttünk a hal.
|
|
|
45
|
|
Kedves Zsolt!
Köszönjük érdeklődésed a Bojlis verseny után. Az abszurd időjárás végett, szombat este 6 csapat feladni kényszerült a versenyt, de ennek ellenére a maradék 5 csapat kitartóan küzdött és nagyon jó fogási eredmények születtek.
1. hely: Wágner Cs. - Karacsi Z. 155 kg
2. hely: Szalai F. - Nagy R. 154,47 kg
3. hely: Molnár Z. - Simon Sz. 98,74 kg
Össz. fogás: 648,11 kg
Legnagyobb hal: Molnár Z. 12,91 kg Ponty
Gratulálunk a helyezetteknek, és köszönjük a csapatoknak a kitartásukat!
A jövő héten egy részletes cikk, valamint fényképek megtekinthetőek lesznek a honlapon!
Üdv: Ölbői Horgásztó csapata
|
|
|
44
|
|
Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy mi volt a bojlis versenyen? Ha egyáltalán sikerült végigvinni,mert elég brutális volt az időjárás:(!
|
|
|
|
[ |
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 |
] |
|